SAKA ARITIM


Her ihtiyacınıza uygun projelerimizle siz değerli müşterilerimize uzmanlık alanımız olan
Su ve Atık Su Arıtma konusunda çözüm ortağı olmaktayız.
•••
Sürekli gelişerek, güçlü kadro ve servis ağımızla müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak çözümler üretirken
insan sağlığını ve çevre güvenliğini öncelik olarak görüyor ve sizleri memnun edecek çözümler sunmayı hedefliyoruz.
•••
Size hizmet için bekliyoruz.


SU VE ATIK SU ARITMA SİSTEMİ İHTİYAÇLARINIZ İÇİN TEKLİF ALIN

HİZMETLERİMİZ

KEŞİF

Su arıtma ünitesi ihtiyacı olan tesislerde doğru ve uygun çalışma yapılabilmesi için, Kapasite tayini (günlük ve saatlik su tüketimi), mevcut sistemin işletme bilgileri, ham su analiz değerleri belirlenmelidir. Bu hizmet mühendislerimiz tarafından ücretsiz olarak verilmektedir.

PROJELENDİRME

Keşif ve kaynak analizi sonucunda elde edilen veriler doğrultusunda, tesis için en uygun kapasitede ve yüksek performansta çalışacak, kurulum alanına göre planlanan işlevine uygun sistem projelendirilmesi firmamızın uzman ve deneyimli mühendisleri tarafından yapılmaktadır.

UYGULAMA

Firmamız tarafından plan ve projelendirmesi yapılan sistemlerin, işletmenin yapısı ve kullanımına uygun olacak şekilde montajı ve sistemlerin çalışır vaziyete getirilmesi, işlenen suyun testleri, işletim prosedürlerinin eğitimi firmamızın teknik servisi tarafından yapılmaktadır.

DANIŞMANLIK

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda önceden yapılmış veya yapılacak olan tesisler için danışmanlık yapabilmektedir. Teknik şartname oluşturma veya firmanız için gerekli projenin belirlenmesi doğrultusunda uzman mühendislerimizle danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

PROJELERİMİZ

Keşif
Projelendirme
Uygulama
Sonuç

ÇÖZÜMLERİMİZ

TEKNİK SERVİS

PERİYODİK BAKIM

ONLINE TEKNİK DESTEK

ONLİNE ALIŞVERİŞ

REFERANSLARIMIZ